HBC DAKOTA

HBC Dakota je skupina neorganizovaných chlapců a mládežníků z Ostravy – Jihu, která se věnuje amatérskému hokejbalu již čtvrtým rokem.
V roce 2018 se dostali z amatérské ligy do druhé ligy hokejbalu Morava – sever.
 

Rozpis zápasů

Soutěž číslo utkání Kolo Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Naše výsledky
2. Liga 81001 1 Neděle 16.09.2018 16:00 Karviná HBK Karviná „B“ HBK Frýdek Místek
2. Liga 81002 1 Neděle 16.09.2018 9:00 Ostrava – Zábřeh HBC Dakota Ostrava TJ Sokol Poruba 2017  6:4
2. Liga 81003 1 Neděle 21.10.2018 13:00 Ostrava – Zábřeh HBC Falcon Ostrava HBK Vsetín
2. Liga 81004 1 Neděle 16.09.2018 14:00 Ostrava – Zábřeh SK IHC Jaselská Opava HC Warriors Havířov
2. Liga 81005 2 Neděle 28.10.18 14:30 Třinec HBK Frýdek Místek TJ Sokol Poruba 2017
2. Liga 81006 2 Neděle 23.09.2018 11:00 Karviná HBK Karviná „B“ HBK Vsetín
2. Liga 81007 2 Neděle 23.09.2018 9:00 Ostrava – Poruba TJ SP Dukla Martinov SK IHC Jaselská Opava
2. Liga 81008 2 Neděle 23.09.2018 15:30 Ostrava – Zábřeh HBC Dakota Ostrava HC Warriors Havířov   2:1
2. Liga 81009 3 Čtvrtek 08.11.2018 18:00 Třinec HBK Frýdek Místek HBC Falcon Ostrava
2. Liga 81010 3 Sobota 10.11.2018 11:00 Vsetín HBK Vsetín HC Warriors Havířov
2. Liga 81011 3 Sobota 03.11.2018 9:00 Ostrava – Poruba TJ SP Dukla Martinov HBK Karviná „B“
2. Liga 81012 3 Neděle 30.09.2018 10:00 Ostrava – Zábřeh HBC Dakota Ostrava SK IHC Jaselská Opava  2:6
2. Liga 81013 4 Čtvrtek 11.10.2018 18:00 Ostrava – Zábřeh HBC Dakota Ostrava HBC Falcon Ostrava
2. Liga 81014 4 Sobota 30.03.2019 10:00 Ostrava – Poruba TJ Sokol Poruba 2017 TJ SP Dukla Martinov
2. Liga 81015 4 Neděle 21.10.2018 10:00 Karviná HBK Karviná „B“ SK IHC Jaselská Opava
2. Liga 81016 4 Neděle 07.10.2018 15:30 Třinec HBK Frýdek Místek HC Warriors Havířov
2. Liga 81017 5 Středa 10.10.2018 18:00 Karviná HBK Karviná „B“ HBC Falcon Ostrava
2. Liga 81018 5 Sobota 13.10.2018 10:00 Ostrava – Poruba TJ Sokol Poruba 2017 SK IHC Jaselská Opava
2. Liga 81019 5 Neděle 14.10.2018 9:00 Třinec HBK Frýdek Místek HBC Dakota Ostrava
2. Liga 81020 5 Neděle 14.10.2018 10:00 Vsetín HBK Vsetín TJ SP Dukla Martinov
2. Liga 81021 6 Neděle 11.11.2018 15:00 Ostrava – Zábřeh HBC Falcon Ostrava SK IHC Jaselská Opava
2. Liga 81022 6 Neděle 21.10.2018 9:00 Ostrava – Zábřeh TJ Sokol Poruba 2017 HC Warriors Havířov
2. Liga 81023 6 Sobota 20.10.2018 10:00 Ostrava – Poruba TJ SP Dukla Martinov HBC Dakota Ostrava
2. Liga 81024 6 Neděle 11.11.2018 10:00 Vsetín HBK Vsetín HBK Frýdek Místek
2. Liga 81025 7 Čtvrtek 25.10.2018 18:00 Ostrava – Poruba TJ SP Dukla Martinov HBC Falcon Ostrava
2. Liga 81026 7 Sobota 27.10.2018 10:00 Třinec HBK Frýdek Místek SK IHC Jaselská Opava
2. Liga 81027 7 Neděle 28.10.2018 10:00 Ostrava – Zábřeh HC Warriors Havířov HBK Karviná „B“
2. Liga 81028 7 Sobota 13.04.2019 10:00 Vsetín HBK Vsetín TJ Sokol Poruba 2017
2. Liga 81029 8 Čtvrtek 01.11.2018 18:00 Ostrava – Poruba TJ Sokol Poruba 2017 HBC Falcon Ostrava
2. Liga 81030 8 Sobota 27.10.2018 17:00 Karviná HBK Karviná „B“ HBC Dakota Ostrava
2. Liga 81031 8 Neděle 04.11.2018 10:00 Vsetín HBK Vsetín SK IHC Jaselská Opava
2. Liga 81032 8 Neděle 04.11.2018 10:00 Ostrava – Zábřeh HC Warriors Havířov TJ SP Dukla Martinov
2. Liga 81033 9 Čtvrtek 15.11.2018 18.00 Ostrava – Poruba HC Warriors Havířov HBC Falcon Ostrava
2. Liga 81034 9 Nedělě 18.11.2018 13:00 Ostrava – Poruba TJ SP Dukla Martinov HBK Frýdek Místek
2. Liga 81035 9 Nedělě 18.11.2018 10:00 Vsetín HBK Vsetín HBC Dakota Ostrava
2. Liga 81036 9 Sobota 10.11.2018 10.00 Ostrava – Poruba TJ Sokol Poruba 2017 HBK Karviná „B“
2. Liga 81037 10 Neděle 25.11.2018 14:30 Třinec HBK Frýdek Místek HBK Karviná „B“
2. Liga 81038 10 Neděle 25.11.2018 10:00 Ostrava – Poruba TJ Sokol Poruba 2017 HBC Dakota Ostrava
2. Liga 81039 10 Neděle 07.04.2019 10:00 Vsetín HBK Vsetín HBC Falcon Ostrava
2. Liga 81040 10 Neděle 02.12.2018 15:30 Ostrava – Zábřeh HC Warriors Havířov SK IHC Jaselská Opava
2. Liga 81041 11 Čtvrtek 29.11.2018 18.00 Ostrava – Poruba HBC Falcon Ostrava TJ Sokol Poruba 2017
2. Liga 81042 11 Neděle 25.11.2018 15:30 Ostrava – Poruba TJ SP Dukla Martinov HC Warriors Havířov
2. Liga 81043 11 Neděle 25.11.2018 10.00 Opava SK IHC Jaselská Opava HBK Vsetín
2. Liga 81044 11 Neděle 02.12.2018 10:00 Ostrava – Zábřeh HBC Dakota Ostrava HBK Karviná „B“
2. Liga 81045 12 Čtvrtek 28.02.2019 18:00 Ostrava – Poruba HBC Falcon Ostrava HBK Frýdek Místek
2. Liga 81046 12 Neděle 03.03.2019 10:00 Opava SK IHC Jaselská Opava HBC Dakota Ostrava
2. Liga 81047 12 Neděle 03.03.2019 10:00 Karviná HBK Karviná „B“ TJ SP Dukla Martinov
2. Liga 81048 12 Neděle 03.03.2019 10.00 Ostrava – Zábřeh HC Warriors Havířov HBK Vsetín
2. Liga 81049 13 Čtvrtek 07.03.2019 18:00 Ostrava – Poruba HBC Falcon Ostrava HBC Dakota Ostrava
2. Liga 81050 13 Neděle 10.03.2019 10:00 Ostrava – Zábřeh HC Warriors Havířov HBK Frýdek Místek
2. Liga 81051 13 Neděle 10.03.2019 9:00 Ostrava – Poruba TJ SP Dukla Martinov TJ Sokol Poruba 2017
2. Liga 81052 13 Neděle 24.03.2019 10:00 Opava SK IHC Jaselská Opava HBK Karviná „B“
2. Liga 81053 14 Čtvrtek 14.03.2019 18:00 Ostrava – Poruba HBC Falcon Ostrava HBK Karviná „B“
2. Liga 81054 14 Sobota 06.04.2019 10:00 Ostrava – Zábřeh HBC Dakota Ostrava HBK Frýdek Místek
2. Liga 81055 14 Neděle 17.03.2019 10:00 Opava SK IHC Jaselská Opava TJ Sokol Poruba 2017
2. Liga 81056 14 Neděle 17.03.2019 10:00 Ostrava – Poruba TJ SP Dukla Martinov HBK Vsetín
2. Liga 81057 15 Čtvrtek 28.03.2019 18:00 Opava SK IHC Jaselská Opava HBC Falcon Ostrava
2. Liga 81058 15 Neděle 31.03.2019 10:00 Třinec HBK Frýdek Místek HBK Vsetín
2. Liga 81059 15 Sobota 06.04.2019 15:30 Ostrava – Zábřeh HC Warriors Havířov TJ Sokol Poruba 2017
2. Liga 81060 15 Neděle 31.03.2019 10:00 Ostrava – Zábřeh HBC Dakota Ostrava TJ SP Dukla Martinov
2. Liga 81061 16 Čtvrtek 11.04.2019 18:00 Ostrava – Zábřeh HBC Falcon Ostrava TJ SP Dukla Martinov
2. Liga 81062 16 Neděle 14.04.2019 10:00 Opava SK IHC Jaselská Opava HBK Frýdek Místek
2. Liga 81063 16 Neděle 14.04.2019 15:30 Karviná HBK Karviná „B“ HC Warriors Havířov
2. Liga 81064 16 Sobota 29.09.2018 10:00 Ostrava – Poruba TJ Sokol Poruba 2017 HBK Vsetín
2. Liga 81065 17 Sobota 20.04.2019 14:00 Ostrava – Poruba TJ Sokol Poruba 2017 HBK Frýdek Místek
2. Liga 81066 17 Neděle 21.04.2018 11:00 Vsetín HBK Vsetín HBK Karviná „B“
2. Liga 81067 17 Neděle 21.04.2019 10:00 Ostrava – Zábřeh HC Warriors Havířov HBC Dakota Ostrava
2. Liga 81068 17 Sobota 20.04.2019 10:00 Opava SK IHC Jaselská Opava TJ SP Dukla Martinov
2. Liga 81069 18 Čtvrtek 25.04.2019 18:00 Ostrava – Zábřeh HBC Falcon Ostrava HC Warriors Havířov
2. Liga 81070 18 Sobota 27.04.2019 10:00 Třinec HBK Frýdek Místek TJ SP Dukla Martinov
2. Liga 81071 18 Neděle 28.04.2019 10:00 Ostrava – Zábřeh HBC Dakota Ostrava HBK Vsetín
2. Liga 81072 18 Neděle 28.04.2019 16:00 Karviná HBK Karviná „B“ TJ Sokol Poruba 2017
2. Liga 81073 ČF1 Neděle 05.05.2019 Play-off umístěný tým na 1. místě po ZČ umístěný tým na 8. místě po ZČ
2. Liga 81074 ČF1 Neděle 05.05.2019 Play-off umístěný tým na 2. místě po ZČ umístěný tým na 7. místě po ZČ
2. Liga 81075 ČF1 Neděle 05.05.2019 Play-off umístěný tým na 3. místě po ZČ umístěný tým na 6. místě po ZČ
2. Liga 81076 ČF1 Neděle 05.05.2019 Play-off umístěný tým na 4. místě po ZČ umístěný tým na 5. místě po ZČ
2. Liga 81077 ČF2 Sobota 11.05.2019 Play-off umístěný tým na 1. místě po ZČ umístěný tým na 8. místě po ZČ
2. Liga 81078 ČF2 Sobota 11.05.2019 Play-off umístěný tým na 2. místě po ZČ umístěný tým na 7. místě po ZČ
2. Liga 81079 ČF2 Sobota 11.05.2019 Play-off umístěný tým na 3. místě po ZČ umístěný tým na 6. místě po ZČ
2. Liga 81080 ČF2 Sobota 11.05.2019 Play-off umístěný tým na 4. místě po ZČ umístěný tým na 5. místě po ZČ
2. Liga 81081 ČF3 Neděle 12.05.2019 Play-off umístěný tým na 8. místě po ZČ umístěný tým na 1. místě po ZČ
2. Liga 81082 ČF3 Neděle 12.05.2019 Play-off umístěný tým na 7. místě po ZČ umístěný tým na 2. místě po ZČ
2. Liga 81083 ČF3 Neděle 12.05.2019 Play-off umístěný tým na 6. místě po ZČ umístěný tým na 3. místě po ZČ
2. Liga 81084 ČF3 Neděle 12.05.2019 Play-off umístěný tým na 5. místě po ZČ umístěný tým na 4. místě po ZČ
2. Liga 81085 SF1 Neděle 19.05.2019 Play-off lépe postavený vítěz ČF po ZČ hůře postavený vítěz ČF po ZČ
2. Liga 81086 SF1 Neděle 19.05.2019 Play-off lépe postavený vítěz ČF po ZČ hůře postavený vítěz ČF po ZČ
2. Liga 81087 SF2 Sobota 25.05.2019 Play-off lépe postavený vítěz ČF po ZČ hůře postavený vítěz ČF po ZČ
2. Liga 81088 SF2 Sobota 25.05.2019 Play-off lépe postavený vítěz ČF po ZČ hůře postavený vítěz ČF po ZČ
2. Liga 81089 SF3 Neděle 26.05.2019 Play-off hůře postavený vítěz ČF po ZČ lépe postavený vítěz ČF po ZČ
2. Liga 81090 SF3 Neděle 26.05.2019 Play-off hůře postavený vítěz ČF po ZČ lépe postavený vítěz ČF po ZČ
2. Liga 81091 F1 Sobota 01.06.2018 Play-off lépe postavený vítěz SF po ZČ hůře postavený vítěz SF po ZČ